کارگاه آیلتس


کارگاه مهارت های آزمون آیلتس

blog-single

توضیحات کارگاه آیلتس

دکتر احمدی - 2 شهریور 1398

هدف از این دوره آموزش اصول اولیه امتحان آیلتس با تمرکز بر تکنیک های مورد نیاز زبان آموزان است. همچنین به دانش‌آموزان یک کتاب راهنمای آیلتس ارائه می‌شود که به آنها امکان می‌دهد پس از پایان دوره به طور مستقل آن را مطالعه کنند و از تکنیک های برتر آزمون بهره مند شوند. این دوره در 4 روز در جلسات 6 ساعته و به شرح زیر برگزار می شود:

ورکشاپ آیلتس در کاریزما برای آیلتس جنرال و آکادمیک برگزار می شود.

کارگاه و ورکشاپ آزمون آیلتس برای افرادی که قصد گرفتن نمره 7 را دارند بسیار کاربردی است چرا که آموزش تکنیک ها در این سطح بسیار تخصصی است. البته این کارگاه ها برای افرادی که در یک اسکیل یا مهارت نمره کمی دریافت کرده اند نیز می تواند بسیار بسیار مفید باشد. به طور مثال فرد می تواند در دوره UNI-SKILLS WRTING یا UNISKILLS SPEAKING شرکت نمایند.


  ورکشاپ آیلتس


 • روز اول-اشنایی با زمان بندی آزمون وبررسی مهارت خواندن
 • روز دوم-آشنایی با مهارت نگارش و نکات موثر
 • آشنایی با مهارت شنیداری و راهکار های کسب نمره بالاتر
 • آشنایی با تمپلت های موجود و راهکارهای پاسخ موثر


در این دوره دانش آموزان با تکالیف و انواع سؤالاتی که با آنها روبرو خواهند شد آشنا می شوند و فرصتی برای استفاده از این دانش به سبک امتحان اصلی آنها داده می شود. همچنین نکات مربوط به امتحان، واژگان کلیدی و بانک عبارات، نمونه مواد و پاسخ مدل برای نوشتن به آنها ارائه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که این دوره آموزشی توسعه زبان نیست.

کارگاه های آموزش آیلتس در مجموعه کاریزما به شکل Uni-skills نیز برگزار می گردد. به عبارت بهتر شما میتوانید فقط در دوره رایتینگ آزمون آیلتس شرکت نمایید و از محتوای آن بهره مند شوید. ذکر این نکته ضروری است که با شرکت در تمام کارگاه ها شما می توانید نمره آزمون آیلتس را تا حداکثر 2 نمره درband score مورد نظر خود بالا ببرید.

توصیه ما به شما عزیزان شرکت در دوره های speaking کارگاه آیلتس است چرا که گاهی فقط درک یک نکته میتواند نمره شما را به شکلی محسوسی افزایش دهد. در این دوره علاوه بر مطالب آموزشی منابع به روز آزمون آیلتس تدریس می شود و شما می توانید برای روز امتحان خود را آماده نمایید.
ویژگی برجسته دورهدریافت بازخورد مناسب از استاد دوره
دریافت کارنامه تحلیلی از وضعیت فعالیت
برگزاری آزمون های آزمایشی
تکنیک های ویژه و منحصر به فرد
استراتژی مدیریت زمان بررسی به روز ترین منابع آزمون

  شرایط ثبت نام


 • سطح: حداقل سطح پیش متوسط ​​توصیه می شود
 • حداقل سن: 16
 • مدت: 24 ساعت در 4 روزبرای ثبت نام در این دوره با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

ارسال دیدگاه