کارگاه آلمانی تجاری


کارگاه المانی تجاری

blog-single

توضیحات کارگاه آلمانی تجاری

دکترامیری - 21 آبان 1398

این کارگاه آلمانی تجاری برای تقویت مهارت های زبان آلمانی شرکت کنندگان در زمینه حرفه ای طراحی شده است. در اینجا برخی از مؤلفه‌های کلیدی که معمولاً در این کارگاه‌ها پوشش داده می‌شوند آورده شده است:


  1.واژگان و اصطلاحات تجاری: شرکت کنندگان واژگان و عبارات خاص صنعت را که معمولاً در محیط های تجاری استفاده می شود، یاد خواهند گرفت. این شامل اصطلاحات مربوط به امور مالی، بازاریابی، مذاکرات، ارائه ها و موارد دیگر است.

  2. مهارت های نگارش در مراودات تجاری : این کارگاه بر بهبود مهارت های ارتباطی نوشتاری شرکت کنندگان برای اهداف تجاری متمرکز خواهد بود. این ممکن است شامل نوشتن ایمیل های موثر، گزارش ها، یادداشت ها و سایر اسناد تجاری باشد. تاکید بر وضوح، مختصر بودن و حرفه ای بودن خواهد بود.

  3. ارائه و مهارت های سخنرانی عمومی: شرکت کنندگان تکنیک هایی را برای ارائه ی موثر و بهبود توانایی های سخنرانی عمومی خود خواهند آموخت. این ممکن است شامل استراتژی هایی برای ساختار ارائه ها، استفاده از وسایل کمک بصری و درگیر کردن مخاطب باشد.

  4. آداب کسب و کار و آگاهی فرهنگی: درک هنجارهای فرهنگی و آداب تجارت در محیط های تجاری بین المللی بسیار مهم است. این کارگاه ممکن است موضوعاتی مانند احوالپرسی مناسب، زبان بدن و سبک های ارتباطی در فرهنگ های مختلف را پوشش دهد.

  5. مذاکره و مهارت های ارتباطی: شرکت کنندگان استراتژی هایی را برای مذاکره و ارتباط موثر در زمینه تجاری یاد خواهند گرفت. این ممکن است شامل تکنیک هایی برای گوش دادن فعال، پرسیدن سوال و حل تعارض باشد.

  6. شبکه سازی و اجتماعی شدن: ایجاد روابط حرفه ای در دنیای تجارت مهم است. این کارگاه ممکن است راهنمایی هایی در مورد مهارت های شبکه، از جمله نحوه معرفی خود، شرکت در گفتگوهای کوچک و حفظ روابط حرفه ای ارائه دهد.

جزییات دوره


 • روز اول-آشنایی با لغات و اصطلاحات کاربردی و شرکت در تمرین های چند نفره
 • روز دوم-آشنایی با اصول ارتباط موثر در مذاکره و واژگان مورد نیاز برای ارتباط مودبانه
 • آشنایی با اصول نامه نگاری و اصطلاحات آن
 • تمرین های مذاکره محور و تمرکز بر گرامر مورد نیاز برای برقراری ارتباط رسمی


با شرکت در این دوره میتوانید


آلمانی تجاری یک دوره جامع و عمیق در نظر گرفته می شود که به شما امکان می دهد مهارت های آلمانی کاربردی مورد نیاز دنیای تجارت را توسعه دهید. بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی این موضوع را مطالعه می کنند تا در استخدام خود در مشاغل موفق باشند. این دوره به شما امکان می دهد از نظر زبانی حرفه ای تر شوید تا بتوانید به خوبی با محیط کاری بین المللی سازگار شوید.

این دوره به شما انگیزه می دهد و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و در عین حال فرصت هایی را برای تمرکز بر مهارت های تجاری خاص مانند ارائه ها و گزارش نویسی به شما می دهد. آلمانی تجاری روش صحیح گرامر را به شما آموزش می دهد. این بر موضوعات مورد استفاده در تجارت، مانند امور مالی و تجارت تأکید دارد و به بهبود مهارت های ارتباطی شما کمک می کند. در انتهای دوره شما با دایره لغت گسترده می توانید در سطح بالاتری مکاتبه کنید.  شرایط ثبت نام


 • سطح: حداقل سطح متوسط ​​توصیه می شود
 • حداقل سن: 16
 • مدت: 15 ساعت در 4 روزبرای ثبت نام در این دوره با تیم کارشناسی ما تماس بگیرید

ارسال دیدگاه